DB Cargo w obszarze Przewozów Towarowych w Oddziale Kolejowym w Poznaniu

Praca

12 listopada 2020, Zabrze

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Przewozów Towarowych w Oddziale Kolejowym w Poznaniu.

Opis stanowiska:

  • Kontrola wagonów i pojazdów pod względem przydatności technicznej do ruchu

  • Kontrola działania hamulców

  • Dokonywanie bieżących napraw

  • Obsługa urządzeń elektronicznych (tablet)

Wymagania:

  • Świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko rewidenta taboru

  • Mile widziane doświadczenie w pracy rewidenta taboru

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Otwartość i orientacja na klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników

  • Dobre warunki zatrudnienia

  • Pakiet Sportowy OKsystem

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą

  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie

logotype
Ogłoszeniodawca

DB Cargo Polska

Dane teleadresowe

ul. Wolności 337
41-800 Zabrze, Polska
tel.: +48 32 271 44 41
pl.dbcargo.com/rail-pl-pl

Artykuł dostępny w języku
language