Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

banner

Infrastruktura

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji rozjazdów, skrzyżowań torów i innych urządzeń nawierzchni torowej. W swojej ponad 70-letniej historii uczestniczyła w niezliczonej ilości projektów związanych z budową i modernizacją linii kolejowych oraz stacji na sieci kolejowej Polskich Kolei Państwowych. Spółka cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród partnerów biznesowych, utrzymując czołową pozycję wśród dostawców na rynku polskim. Należy do międzynarodowego konsorcjum Vossloh SA, światowego potentata na rynku infrastruktury szynowej. Dzięki temu jest dostawcą produktów dla wielu interesujących projektów związanych z poprawą bezpieczeństwa i komfortu podróżowania, jak również zwiększających możliwości przewozowe linii kolejowych, tramwajowych oraz metra.

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. jest nowoczesnym zakładem, posiadającym wykwalifikowaną załogę, dysponującym specjalistycznym parkiem maszynowym oraz zapleczem projektowym i badawczym. Nasza kompleksowa oferta obejmuje projektowanie i produkcję urządzeń torowych, dostawę na miejsce zabudowy, nadzór nad zabudową oraz usługi serwisowe w okresie gwarancyjnym. Wykorzystujemy te możliwości podejmując się realizacji niestandardowych projektów m.in. dotyczących modernizacji sieci PKP PLK, dostarczając rozjazdy przystosowane do prędkości 250 km/h.

Korzystamy z nowoczesnych technologii produkcji oraz nowoczesnych metod zarządzania. Wdrożyliśmy i stosujemy systemy zarządzania jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska. Wszystkie oferowane produkty spełniają wymagania norm branżowych oraz posiadają certyfikaty i dopuszczenia do stosowania w Polsce, na rynkach Europejskich oraz światowych.

Zapraszamy do współpracy.

logotype
Dane teleadresowe

ul. Ludwikowo 2
85-502 Bydgoszcz
tel.: + 48 52 322 52 24
contact-poland@vossloh.com
www.vossloh.com

Artykuł dostępny w języku
language language

Zobacz również