BTW Sp. z o.o.

banner

Utrzymanie | Infrastruktura

BTW Sp. z o.o. to spółka powołana do życia w 1996 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie europejskiego rynku kolejowego na specjalistyczne roboty torowe.

Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie naszej załogi w połączeniu z bardzo dobrze wyposażonym parkiem maszyn torowych powodują, że od ćwierćwiecza stanowimy gwarancję rzetelności i jakości w realizacji projektów z obszaru infrastruktury kolejowej i tramwajowej.

Dynamiczny rozwój BTW Sp. z o.o., budowanie ścisłych relacji inwestorskich i stabilnego partnerstwa biznesowego zaprocentowały w 2016 roku wejściem do Grupy Kapitałowej TRAKCJA S.A. – lidera budownictwa kolejowego w Polsce i na Litwie, jednej z największych spółek sektora budownictwa infrastrukturalnego i energetyki w kraju.

W 2018 roku, firma BTW Sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania jakością i uzyskała prestiżowy certyfikat PN-EN ISO 9001:2015. Nawiązaliśmy również współpracę z liderem produkcji specjalistycznych narzędzi budowlanych - firmą HILTI, która obecnie wdraża w Grupie Kapitałowej autorski system zarządzania sprzętem „ON!Track”.

GRUPA TRAKCJA
Grupę Trakcja tworzą podmioty wyspecjalizowane w kluczowych branżach budownictwa infrastrukturalnego i ogólnego. Grupa działa w krajach basenu Morza Bałtyckiego, głównie w Polsce i na Litwie, ale również na Łotwie, Białorusi oraz w Szwecji.

logotype
Dane teleadresowe

ul. Opolska 199
52-013 Wrocław
tel.: +48 71 343 59 31
btw@btw.wroc.pl
www.btw-wroc.pl

Artykuł dostępny w języku
language language
Pobierz tekst

Zobacz również