AKIEM SAS

banner

Jesteśmy przekonani, że kolej stanowi przyszłościowe rozwiązanie w zakresie transportu i mobilności. Przewozy kolejowe to konkretna i skuteczna odpowiedź na najważniejsze wyzwania społeczne i środowiskowe.

Akiem jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań w zakresie wynajmu lokomotyw i pociągów pasażerskich. Wszędzie w Europie i przez cały czas Akiem jest w 100% zaangażowany we wspieranie podmiotów sektora kolejowego i przewoźników towarowych i pasażerskich:

  • Oferujemy szeroką gamę pojazdów kolejowych, kompleksowe rozwiązania leasingowe oraz rozwiązania przemysłowe i związane z utrzymaniem.
  • Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa, dostępności i niezawodności przy kontrolowanych kosztach.
  • Wspieramy klientów w celu umożliwienia im skoncentrowania się na ich podstawowej działalności.

Bliskie relacje z klientami stanowią dla nas podstawową wartość/ są naszą podstawową wartością. W takim duchu działamy, wdrażając odpowiednią organizację i zapewniając specjalistyczną wiedzę w służbie naszych klientów i partnerów!

Mówimy tym samym językiem, znamy Państwa sektor działalności. Zapewniamy Państwu stałe wsparcie, dzięki specjalnie wyznaczonym osobom kontaktowym, które towarzyszą Państwu przez cały czas realizacji umowy, od zdefiniowania potrzeb po zwrot taboru.

Nasze zespoły pracujące w Niemczech, w Polsce, we Francji, w Anglii, na Węgrzech, w Szwecji, w Holandii i w Luksemburgu zapewniają Państwu wsparcie w pobliżu Państwa działalności i sprawują nadzór nad sprzętem Akiem, który codziennie przemierza 22 krajów Europy.

 

W Akiem wiemy, że kolej to przyszłość transportu i mobilności. Kolejnictwo stanowi zrównoważoną odpowiedź na wyzwania związane z dekarbonizacją transportu. Współpracujemy z podmiotami sektora kolejowego i z partnerami instytucjonalnymi, aby wspólnie opracowywać i tworzyć rozwiązania, które przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności kolei w porównaniu z innymi rodzajami transportu. Nasza flota kolejowa jest jedną z największych, najbardziej zróżnicowanych i nowoczesnych na rynku. Kupujemy i finansujemy nowy jak i używany sprzęt, którego potrzebują nasi klienci. W pełni wykorzystujemy naszą wiedzę fachową i nasz potencjał przemysłowy do obsługi naszych klientów i partnerów w celu zagwarantowania dostępności i niezawodności naszego taboru, spełniając jednocześnie najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

 

Akiem Technik: specjalistyczna wiedza w zakresie utrzymania taboru

Akiem Technik, oferuje w całej Europie swoją specjalistyczną wiedzę, potencjał przemysłowy i logistyczny oraz sieć partnerów. Niniejsze elementy składają się na ekosystem utrzymania Akiem posiadający certyfikat ECM (podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie).

Akiem Technik zarządza wszystkimi zasobami niezbędnymi do zagwarantowania najwyższego poziomu dostępności i niezawodności Lokomotyw: warsztatami, narzędziami technicznymi i przemysłowymi, systemami informatycznymi, szeroką gamą części zamiennych i głównych podzespołów…
Akiem Technik posiada certyfikat ECM, ponieważ bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.
Dbamy o tworzenie standardów jakości spełniających najwyższe wymagania klientów.

Akiem Technik obsługuje flotę grupy Akiem i działa w służbie jej klientów, oferując także swoje usługi przewoźnikom będącym właścicielami własnego taboru. Akiem Technik oferuje szeroką gamę usług, takich jak bieżące utrzymanie eksploatacyjne oraz naprawy główne i rewizyjne, a także sprzedaż i zarzadzanie częściami zamiennymi i głównymi podzespołami. zarządzanie nimi.

Nasza polityka zarządzania opiera się na jakości i bezpieczeństwie. Podejście to znajduje odzwierciedlenie w naszej codziennej działalności, przekładając się na:

  • Bliskie relacje z Państwa zespołami i dużą reaktywność na wszystkich etapach realizacji kontraktu
  • Zarządzanie wszystkimi naszymi procesami biznesowymi zgodnie z wymogami normy ISO 9001:2015
  • Politykę bezpieczeństwa dostosowaną do wymogów rozporządzenia UE/779/2019 i certyfikacji ECM
  • Wybór sieci partnerów i podwykonawców podzielających nasze przekonania i wdrażających takie same standardy jakości i bezpieczeństwa
  • Rozwój naszej zdolności przewidywania, szybkiego dostosowywania się do zmian i innowacyjności
  • Ciągłą mobilizację firmy w celu zapewnienia naszym pracownikom bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w miejscu pracy

 

logotype
Dane teleadresowe

Eurosquare 1; 151/161, bd Victor Hugo
93452 Saint-Ouen, Francja
www.akiem.com

Artykuł dostępny w języku
language language language
Pobierz tekst

Ludzie:

Fabien ROCHEFORT

Prezes Grupy Akiem

Więcej

Zobacz również